E TİCARET

E TİCARET

E-TİCARET

Yakın zaman da firmaların işini dijitale taşıması oldukça popüler, eğer siz de firmanızla e-ticaret kanalı ile müşterilerinize ulaşmaya başlamadıysanız zaman hızla geçiyor ve müşteri kaybediyor olabilirsiniz.

Nedir bu e-ticaret ben anlamam diyorsan;

Firmalar için E-Ticaret’in önemini anlattığımız yazımıza hemen başlayalım.

Fiziksel bir mağazanın pazarlama ve müşteri sayısı oldukça kısıtlıdır e-ticaret bizi bu sorundan kurtarıyor kurtarmakla kalmayıp ideal büyüme rakamlarına erişmenize olanak sağlıyor. Bugün 7'den 70'e online platformlar aracılığı ile sayısız ürün satın alınmakta, çağımızın getirdiği yenilikler insanları sanal marketlere yöneltmiş durumda

E-ticaret ile yeni müşteriler kazanmak ve markanızın büyümesini sağlamak mümkün hale geliyor, üstelik geleneksel tanıtım ve reklam bütçenizden daha fazlasını ayırmak zorunda değilsiniz. E-ticaret yazılımları ile yerellikten kurtulabilir. Firmanızı daha büyük bir müşteri kitlesine ve global dünyaya açabilirsiniz.

E-ticaret marka imajınızı güçlendirir ve marka bilinirliliği yaratır. Unutmayın ki insanlar bilinen markalardan alışveriş yapmaya daha meyillidir.

E-ticaretin sağlamış olduğu en önemli faydalardan biride firma maliyetlerini düşürmesidir. Birçok e-ticaret sitesi depo edinme, ürün sahibi olma gibi dertleri olmadan bile e-ticaret işine girebilmektedir.

İşletmeleri 7/24 satış yapabilme olanağı sunduğu gibi önemli bir ölçüde zaman tasarrufu sağlamakta. Otomatikleştirilmiş entegrasyonlar sayesinde potansiyel müşterilere ulaşmak çok daha kolaydır.

Bu serüvende sizi yalnız bırakmayan AE Bilgisayar güvenlik konusunda da önlemleri alıyor. Çeşitli sertifikalar ve güvenlik duvarı ile müşteri bilgilerinizin güvende kalmasını sağlarken güvenli alışverişe de imkân sağlıyor.

Kullanımı basit ve anlaşılır olması kolay ürün girişi yapabilmenize, siparişlerinizi kolayca takip edebilmenize ve satışlarınızı kolayca raporlamanıza olanak sağlıyor. Pazar yeri entegrasyonu ile N11GittigidiyorHepsiburada ve tredyol gibi çeşitli marketler de  satışlarınızı da arttırabilirsiniz.

AE Bilgisayar sektördeki bilgi ve tecrübe birikimi ile süreci ivedilikle yürüttüğü gibi hizmet sonrası 7/24 teknik destek sağlıyor. Siz değerli yoldaşlarımıza uzman kadrosu ile profesyonelliği yaşatıyor.

Bu yazımız da sizlere E-ticaretin öneminden bahsettik AE Bilgisayar uzman kadrosu ile işletmenizi dijital dünya da profesyonel olarak temsil eder.

E-Ticaret sitelerimizin demolarını incelemek için lütfen aşağıdaki bağlantılara tıklayınız. Beğendiğiniz bir tema olursa hemen bizimle iletişime geçiniz.

E-Ticaret Paketi - Versiyon 5

E-Ticaret Paketi - Versiyon 3

E-Ticaret Paketi - Versiyon 2 (Mağaza Açma Özellikli) 

E TİCARET İÇİN HEMEN TEKLİF AL

DİĞER HİZMETLERİMİZ